Semua cider Kopparberg, gin dan seltzer keras adalah bebas gluten semulajadi dan sesuai untuk vegan.
Bolehkah orang seliak minum Kopparberg?
Semua cider Kopparberg mengandungi kurang daripada 5 ppm gluten. Produk yang mengandungi kurang daripada 20 ppm gluten dianggap bebas gluten mengikut undang-undang EU. Mengikut angka ini, sider kami bebas gluten, tetapi kami mengesyorkan pelanggan kami supaya berhati-hati dan mencuba sedikit produk kami untuk melihat reaksinya.
Sider apakah yang bebas gluten?
Sider Keras Tanpa Gluten
- Strongbow Gold Apple. Beberapa jenis epal memainkan aroma kompleks Strongbow. …
- Stella Cidre. …
- Crispin Hard Cider. …
- Woodchuck Hard Cider. …
- Ciderboys First Press Traditional Hard Cider. …
- Angry Orchard Hard Cider.
Adakah sider berperisa bebas gluten?
Apakah alkohol yang boleh dimasukkan ke dalam diet bebas gluten? Cider, wain, sherry, spirit, port dan minuman keras bebas gluten.
Adakah sider buah bebas gluten?
Bagi mereka yang sensitif terhadap gluten, cider ialah salah satu pilihan minuman paling lazat di luar sana. Cider secara semula jadi bebas gluten dan apabila pasaran terus berkembang, varieti yang berbeza telah menjadi lebih mudah didapati, yang akhirnya akan menghasilkan pilihan yang lebih luas, berbeza seperti mana-mana senarai bir atau wain.