Perut Jeli kacang jeli tidak mengandungi gelatin. Berita baik jika anda ingin mengelakkan gelatin, sudah pasti.
Adakah kacang jeli vegan?
Alternatif Perut Jeli Vegan
Walaupun kacang jeli Perut mungkin tidak lulus ujian vegan, kacang jenama Jolly Rancher sebenarnya vegan. Perisa asal termasuk strawberi, oren, raspberi biru, anggur, tembikai dan epal, dan gula-gula ini tidak termasuk bahan seperti gelatin, lilin lebah atau shellac.
Biji jeli yang manakah halal?
Semua biji jeli Jelly Belly adalah bebas gluten, bebas kacang, halal dan halal. Semua Jelly Belly Jelly Beans adalah halal.
Adakah kacang jeli Kirkland vegan?
Jelly Belly bean tidak mengandungi bahan berasaskan gelatin, tenusu atau telur. Oleh itu, Jelly Bellys adalah bebas tenusu!
Adakah semua Jelly Belly halal?
Jelly Belly jelly bean mesra vegetarian. Ia tidak mengandungi daging, gelatin, tenusu atau telur.